Seksiyonel Kapi Fiyatlari


Otomatik Seksiyonel Endüstriyel Kapı Fiyatları
    Ucuz Otomatik Fotoselli Kapı Fiyatları nasıl alınır.? Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları nerede.? ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları alıp en ucuzu taktırıp kar ettim sanmayın, HBK Otomatik Kepenk Kapı Tamiri, Servisi  ıstanbul`un bütün ilçelerine kepenk tamir bakım ve onarım servisi olarak hizmet veren firmamız sizin aldığınız en ve boy kepenk ölçünüzü hbkkepenk@hotmail.com adresine mail attığınızda hemen fiyatlandırıp size dönüş yapar, olumlu uygun, ucuz fiyat isteklerinizi karşılayacak kapı sistemi olarak görürseniz yetkili servisimiz gelip kesin net ölçünüzü alıp kapora, peşinatı alıp gerekli mukaveleyi yapıp imalata başlayıp en geç on gün içinde otomatik motorlu kepenk, otomatik motorlu panjur, otomatik seksiyonel kapınızı yerine montaj yapar, iyi günlerde kullanınız... Satış sonrası yetkili servis ayrıcalığını 7/24 günün her saatinde hizmetinizde olan firmamız, Ayrıca otomatik kapı sistemleri yardım alabilirsiniz.

Seksiyonel Endüstriyel
Kapi Fiyatlari

3000 x 3000    1650 €  
4000 x 3000    1700 €
5000 x 3000    1800 €
6000 x 3000    2100 €
7000 x 3000    2400 €
 
Endüstriyel
Kapı Fiyatları tahmini fiyatlardır,lütfen net ölçünüzle kesin fiyatları teknik ekibimizden almak için arayınız.

Seksiyonel (Endüstriyel) Kapı Özellikleri

Parmak korumasız Poliüretan dolgulu galvaniz sandviç panellerden oluşan, standart yataklamalı,  ön ve arka yüzey beyaz renkte, düz çizgili endüstriyel panel seksiyonel kapı ve aksesuarları

Zincir aktarmalı Efor Endüstriyel kapı motoru , Kontrol ünitesi + 4 mt. zincir +Ecu P Kontrol Üniteli,

Yay güvenlik sistemi (kapının ağırlığını alan yayların zarar görmesi durumunda devreye girer) her kapı için 2 adet kullanılmaktadır.

Halat güvenlik sistemi (kapının hareketini sağlayan halatların kopması durumunda devreye girer ve kapının düşmesini engeller)

Pnömatik güvenlik sistemi (kapı kapanırken altındaki herhangi bir cisme temas ettiğinde otomatik olarak durmasını sağlar.)

  HBK Otomatik Seksiyonel-Endüstriyel kapı sistemleri,yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat ,montaj,satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBıL GEZıCı SERVıS olarak ta hizmet vermektedir, Değişik birçok kapı markasına servis veren firmamız , servis bölgeleri oluşturarak  hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili tamir yaparak MÜşTERı MEMNUNıYETı ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis agımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın.Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.

 


                                        Otomatik Seksiyonel Endüstriyel Kapı Fiyatları
                                            

 Sayfa etiketi; Seksiyonel Kapı Fiyatları, Seksiyonel Kapı Fiyatı, Seksiyonel Kapı Fiyat,Seksiyonel garaj kapı fiyatları