Sultangazi Kepenk Servisi: 7/24 Kepenk Tamiri


Sultangazi Kepenk Servisi: 7/24 Kepenk TamiriSultangazi Kepenk Servisi olarak; Sultançiftliği, Gazi, Habipler, 50. Yıl, 75. Yıl, Cebeci, Cumhuriyet, Esentepe, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Uğur Mumcu, Yayla, Yunus Emre, Zübeyde Hanım ve çevresindeki semtlere ve köylere kesintisiz kepenk tamir, bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. HBK Kepenk sistemleri ile oluşturduğumuz 7/24 gezici mobil servis ekibimiz, sizlerden gelen talepler doğrultusunda hızlı bir şekilde hareket ederek kepenk arızalarınızı çözmektedir. Ayrıca, sadece servis hizmeti sunmakla kalmayıp kepenk imalatı ve satışı da yapmakta olup, satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerini de sizlere sunmaktayız.

Kepenkler, iş yerlerinizin veya evlerinizin güvenliği için oldukça önemlidir. Kullanıldıkları mekana güvenlik sağlamanın yanı sıra dışarıdan gelen görünümü düzenlerler. Mağaza ve showroom gibi işletmelerde ürünlerinizi emniyetli bir şekilde sergilemenizi sağlarlar.

Sultangazi'de oturan tüm iş yerleri, bakkallar, mağazalar ve apartman girişlerinde kullandığınız kepenklerin tamir, bakım ve onarımı için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir hizmetimizle her zaman yanınızdayız.

Hizmetlerimiz:

Otomatik kapı ve kepenk tamiri
Fotoselli kapı tamiri
Endüstriyel kapı tamiri
Garaj kapısı tamiri
Bariyer tamir servisi
Seksiyonel kapı tamir servisi
Bahçe kapısı tamir servisi
Motorlu kepenk tamiri
Pergola tente montajı ve bakımı
Radarlı, teleskopik ve yana kayar kapılar için onarım
Kepenk, panjur ve seksiyonel kapılar için bakım ve onarım
Giyotin cam montajı ve tamiri
Hızlı PVC branda montajı ve tamiri
Mega kapı montajı ve bakım
Sineklik montajı ve tamiri
Zip perde montajı ve tamiri
Kepenklerinizde bir sorun mu var? Hemen bizimle iletişime geçin! Sultangazi Kepenk Servisi olarak, güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

 


Sultangazi Kepenk Tamir Servisi, Kepenkçi


 


 


Sayfa Etiketi: Sultangazi kepenk tamiri, kepenk servisi, kepenkci, kepenk tamircisi, kepenk, otomatik kapı tamir, otomatik kepenk servisi