İstanbul Otomatik Kepenk Fiyatları


 

    Ucuz Otomatik Kapı Fiyatları nasıl alınır? Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları nerede? ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım? Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım? Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım? Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları alıp en ucuzu taktırıp kar ettim sanmayın, HBK Otomatik Kepenk Kapı Tamiri, Servisi  ıstanbul`un bütün ilçelerine kepenk tamir bakım ve onarım servisi olarak hizmet veren firmamız sizin aldığınız en ve boy kepenk ölçünüzü hbkkepenk@hotmail.com adresine mail attığınızda hemen fiyatlandırıp size dönüş yapar, olumlu uygun, ucuz fiyat isteklerinizi karşılayacak kapı sistemi olarak görürseniz yetkili servisimiz gelip kesin net ölçünüzü alıp kapora, peşinatı alıp gerekli mukaveleyi yapıp imalata başlayıp en geç on gün içinde motorlu otomatik kepenk, otomatik panjur, otomatik kapınızı yerine montaj yapar, iyi günlerde kullanınız...
   Kepenk fiyatlarımız 990 ile 3500 TL arasında bu fiyatlar kullanılacak malzeme örneğin alüminyum profil galvaniz profil panel özelliklerine kepenk boyutuna ve ağırlığa bağlı motor kuvvetine göre değişmektedir. Kepenk Fiyatları; 0,8 mm galvaniz çelik, alüminyum 77 lik poliüretan profiline göre hesaplanmış ve yaklaşık fiyatlar olup bilgi alınız.
Kepenk sistemi 2 sene garantilidir.(İstanbul içi) 2 adet uzaktan kumanda ve Montaj dahildir.
Otomatik Kepenk Sistemlerinde , merkezi sistem kilit, kilit, güç kaynağı ups.vs. gibi ekstra kullanılan aksesuarlar ayrıca fiyata dahil edilir.


Çelik ve Alüminyum ( Sarmal ) Kepenk Fiyatları
Eni         (mm)             Boyu         (mm)                 Fiyat (Kdv Dahil - ortalama)
     1000                                     3000                                     540 €   -  640  €                  
     2000                                     3000                                     635 €   -  725  € 
     3000                                     3000                                     760 €   -  860  € 
     4000                                     3000                                     910 €   - 1000 € 
     5000                                     3000                                    1190 €  -  1280 € 
     6000                                     3000                                    1390 €  -  1470 €  tahmini fiyatlardır.

 

Otomatik Kepenk Fiyatları

 

 

Sayfa Etiketi: İstanbul Kepenk Fiyatları, Otomatik, Motorlu, Motorlu Kepenk, Otomatik Kapı, Otomatik Kepenk Fiyat, Otomatik Kepenk Fiyat Listesi, Otomatik Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Tamir,  Otomatik Kepenk Servis fiyatları