İstanbul Kepenk, Kapı Sistemleri


otomatik kepenk tamiri    İstanbul Kepenk, Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri, Kapı ve Kepenk Sistemleri, Motorlu Kapı ve Kepenk Sistemleri; Hammadde olarak alüminyum, içi dolgulu poliüretan olarak imal edilip, Çelik galvaniz alaşımlı olarak  dikey  çalışan, istenilen renk alternatifiyle yapılarınızda ev, işyeri ayrı bir değer katmaktadır. Kötü niyetli kişilere karşı güvenlik, doğa şartlarında güneş koruması, kar, yağmur, toz,ısı izalasyonu, ses yalıtımı mahremiyeti sağlayan panjur, kolay kullanım olarak yapılarımızın vazgeçilmez parçaları olmuştur. Kepenk Sistemleri, Panjur Sistemleri manuel ve motorlu kullanım seçenekleri mevcuttur. Butonlu, uzaktan kumandayla kolaylıkla açma kapama yapılabilir.


     HBK Kepenk sistemleri, yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarakta hizmet vermektedir. Servis bölgeleri oluşturarak hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır, Garantili kepenk tamiri yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, ayrıca Kepenk panjur destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, size bir telefon kadar yakınız. Hizmetinizdeyiz.


 

 


 Sayfa etiketi; İstanbul Kepenk, Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri, Kepenk Sistemleri, Otomatik, Motorlu, Panjur Sistemleri