Otomatik Kepenk Tamiri S.S.S.S


 Otomatik Kepenk Tamiri S.S.S.S    Otomatik Kepenk Tamiri Servisleri çağırmadan önce yapmam gereken kontroller nelerdir?
     Otomatik kepenk bozulursa neleri yapmam lazım, Kepenk Tamiri Nasıl Yapılır?, Otomatik Kepenk Tamir Servisi çağırmadan yapmam gereken kontroller nelerdir. Kepenk tamiri yapmak için usta nerden bulurum. Neden kepenk tamiri için usta bulmam gerekli ben yapamazmıyım.?Yetki belgeli sertifikalı kepenk servislerini niçin tercih etmeliyim? Ucuz uygun fiyata kepenk servislerini nasıl bulurum.? Ucuz kepenk fiyatları. Ucuz panjur fiyatları.

  Garaj kapınızı, Dükkanınızı, işyerinizi sabah açacaksınız Otomatik Kepenk arıza yaptı veya akşam kapatacaksınız, kumandaya basıyorsunuz otomatik kepenkler açılmıyor, kapanmıyor ne yapmam lazım..? Hemen pilini öncelikle kontrol edelim, kumanda pilini yedeğiyle değiştirin, sonra güç kaynağınız yani UPS yoksa elektrik kesintisi olup olmadığını kontrol ünitesinden şalter atıp atmadığını kontrol ediniz. Elektrik geliyor fakat yinede çalışmazsa otomatik kepenk tamiri bakım onarım servisi olarak bizi ararsanız, Firmamızın HBK ıSO 9001 Yetki belgeli sertifikalı uzman ekibi size ön yardım bilgisi verir, fakat çalıştırmayı başaramazsınız kepenk tamiri servis kaydınızı oluşturup size bölgenizdeki HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi Gezici Mobil Servis ekibimizi yönlendirerek zaman kazanmanızı sağlar, hemen size ulaşıp arızanızı garantili yedek parçayla uygun ucuz fiyata kepenk tamirini bakım onarımını servis hizmetinizi almış olursunuz.
   HBK Otomatik Kepenk tamir servisi olarak verdiğimiz hizmetler
Otomatik Kepenk Motoru Tamiri, Santral Tüp motor Değişimi, Yay Tamiri, Yay Tasları Değişimi
Otomatik Kepenk Alıcı ünitesi, Kumanda Çoğaltması, şifre değiştirme, Yeniden Silip şifreleme
Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Sökme - Takma - imalat - montajı, Bakımı Onarımı
Otomatik Kepenk Orjinal Garantili Yedek Parça ve Aksesuarları

   Yetki belgeli sertifikalı sertifika`lı Otomatik Kepenk tamircilerini servislerini niçin tercih etmeliyim?
   Otomatik Kepenk Tamiri Nasıl Yaptırmalıyım?, Yetki belgeli sertifikalı sertifika`lı Otomatik Kepenk tamircilerini servislerini niçin tercih etmeliyim?, Otomatik Kepenk bozulursa Otomatik Kepenk otomatik  Kapı Tamiri servislerini nasıl bulurum, Nasıl Otomatik Kepenk , Otomatik Panjur  Otomatik Kapı Sistemlerini seçmeliyim?  Otomatik Kepenk Tamirini nasıl ucuza uygun fiyata hallederim?

Yetki belgesi olmayan servisler otomatik kapıma daha çok zarar verip parçalarını yakar mı?. Daha çok mu zarar verirler mi ?, Size bir örnekle anlatayım,  yetki belgesiz kişiler servisler arızayı çözemeyip gereksiz birçok uygulama yaparlar bakın bir müşterimizin başına gelene; Elektrik fazının geldiği ama nötr topraklamanın gelmediği otomatik kapıda radarlarından tutunda ana kartına kadar bir çok parçasını değiştirdikleri fotoselli otomatik kapıyı çalıştıramayıp kaçmışlar, bu arada kısa devre yaptırarak birçok parçasını da yakmışlar, bizim servis den yardım istediler, ekimiz gidip tespitlerini yaptılar, nötr topraklamasını bağlayıp kapıyı çalışır vaziyete getirdiler, yanan parçaları değiştirip kapıyı çalıştırdılar. Bu örnekte olduğu gibi ustalık sertifikasını isterseniz boşuna masraf yapmamış olursunuz. Otomatik kapı servisi çağırmadan önce sertifika belgesinden sertifika numarasından kontrol ediniz, HBK kepenk otomatik kapı sistemleri adına  alınmış sertifikamızı kopyalayarak kendi isimlerini yazan sahtekar kendi belgesi gibi sitesinde yayınlamış sitemizi de kopyalamış piyasada ustayım diye dolaşıyor, mağdur olmamak için sertifika numarasından sorgulayıp kime ait olduğunu bulursunuz. Müşterimizin başına gelenlerden ders çıkarıp Sahte ustaları, servisleri çağırıp mağdur olmayınız...
  Otomatik Kepenk tamir servis ücreti nedir, Kepenk tamir servis ücreti nasıl hesaplanır,  Kepenk tamir servis ücreti kimlerden talep edilir, Kepenk tamir servis ücreti sabit midir, ıstanbul`un tüm ilçelerine aynı sabit fiyat uygulaması varmı?
   Otomatik Kepenk tamir servis ücretleri;  Tam donanımlı servis aracımızla sizlere verdiğimiz hizmetin ücretidir. nasıl hesaplanır,  2, 3 veya 4 kişinin ücreti kapının büyüklüğüne göre elaman sayısı değişiklik gösterir elemanın servise çıktığı fabrikamızdan size varışı  otomatik kepenginizin araza tespit edilip bakım ve onarımını yaptığı sürede elamanlara ödenen ücret, aracımızın servis noktasına varıp dönüşünün yakıtı,  aracın bakım masraflarının toplamdır. Bazı servis verdiğimiz arkadaşlar servis ücretini çok buluyorlar ama bu ayrıntıları bildiklerinde çok değildir,  geldi hiç bir şey yapmadı ama yine servis ücretini  talep ediyor diyorsunuz, aracın geldiği süre, yakıt, elamanların ücretleri, gelip kapağı söküp arıza tespit etmesi size göre bir yapmamış oluyorsa bir şey söylemek gerekmez, biz sizlere hizmet için bunları cebimizden ödüyoruz, bize hizmet verin ama siz ödeyin diyorsanız ihtiyacınız olduğunda bizi bulamazsınız çünkü bu iş ağır bakım olduğundan bunları hiçbir firma kaldıramaz batar. Servis ücretlerimiz sabit olup ıstanbul`un tüm ilçelerine aynı sabit fiyat uygulanır. ***Lütfen servis ücretlerinde indirim istemeyiniz...***

 

 

   Otomatik Kepenk kapı kumandaları nedir? Otomatik Kapı kumandaları nasıl çalışır, Otomatik kumanda şifreleme nasıl olur, Herkesin kopya yapabildiği kumanda ne kadar güvenilir mi?
Kumandamı benim isteğim dışında kimse sahip olmasını, sadece istediğim kişiye ben kapımın vereyim diyor musunuz. Reel Kodlu Sistem nedir, Kumanda, Anahtar sadece bende olmalı mı diyorsanız reel kodlu şifrele sistemine sahip HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi  anahtarlarını Kumandalarını tercih ediniz.

  Otomatik kapı , Kepenk kumandaları  ; şifreleme sistemi ile çalışan anahtar`dır, Kapının anahtarı ne ise otomatik kapının anahtarı kapınızı açmanızı sağlayan sistemler bütünüdür. Otomatik Panjur, kepenk, çeşitli kapı sistemlerinde kullanılan anahtar konumunda olan kumandalar çeşitli şifreleme sistemlerine sahiptir, herkesin sahip olabileceği anahtar, anahtar değildir. Tek anahtarın maliyeti ile hemen sahip olacağınız ucuz maliyetli anahtarların maliyeti aynı değildir, ucuz hemen kopyana bilen anahtara sahip olmanız size ayrıcalık sağlamaz. sizin için sıkıntı olabilir kapıyı açık bırakın daha iyi, anahtar tek olmalı herkes sizin büyük maliyetlerle sahip olduğunuz anahtara sahip olmamalıdır. bunun için son sistem reel kodlu tek elden çıkabilecek anahtara sahip olup tek anahtarınız olmalıdır, yani sizin güvendiğiniz kişilere teslim edeceğiniz anahtardır. Kopya yapılabilen ucuz anahtarlardan sakının. Güvenliğiniz için tek anahtar şartını unutmayın.
Reel kodlu kumanda nedir: Her açıp kapandığında şifresini değiştirip yeniden başka şifre veren sistemler bütünüdür. Kumanda kopyalansa bile çalışmayacaktır, başka bir yere kopyalatsanız bile açıp kapattığı anda şifresini  değiştireceğinden kesinlikle çalışmaz. Sadece kumanda beyni takan firma tarafından kopyası yapılabilir. HBK Otomatik Kapı Sistemleri olarak biz Reel Kodlu kopya yapmanın imkansız olduğu sadece HBK otomatik kapı sistemlerinin yetkili elmanın kopyalayabileceği son sistem teknoloji ile çalışan anahtar sistemini üretip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi  ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları nerede.? Ucuz Otomatik Kapı Fiyatları nasıl alınır.?  ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım?.Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım?.  Ucuz uygun fiyata Otomatik Kepenk tamircisi nasıl bulurum.?
 Ucuz fiyata otomatik kepenk, otomatik kapı, otomatik panjur, otomatik fotoselli kapı, otomatik seksiyon el  kapı, otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl ucuza taktırabilirim; öncelikle bir kaç firmadan fiyat alınız kıyaslama yaparsınız ama tabi ki imalatçısı bu işi daha ucuza takar, ucuza taktırayım derken  dikkat etmeniz gereken bir kaç noktayı hatırlatayım, imalatçı gibi görünen firmalardan ucuz diye taktırıp başınıza bela da almayın, garantisini faturasını almadan servis ağının yaygın olup olmadığına bakmadan satış sonrası servis hizmeti veriyor mu?, yedek parça garantisi var mı?, , taktırdığınız kapının tam donanımlı 7/24 yaygın servis ağı olup olmadığına bakınız.  Otomatik kapınız başınıza bela olmasın lütfen bunlara dikkat edelim. HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi  olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
  Otomatik Kapı Motor Ana kartı Tamir Servisi
  Otomatik kapı motoru arıza yapar mı?. Otomatik kapı motor tamiri nasıl yapılır?. Otomatik kapı  Ana kart nedir?. Otomatik kapı  Ana kart motor uyumu nedir nasıl çalışır? Otomatik kapı Ana kart arızası nasıl olur?. Otomatik kapı Ana kart tamiri nasıl olur, tamir etmek mümkün mü?. Otomatik kapı Ana kart tamirini kimler yapar.

    Otomatik kapı motoru arıza yapar mı, zamanla aşınan motor parçaları işlevini yapamaz olur, otomatik kapı motorları aşınan dişli takımından, motorun arkasında bulunan kayış sisteminden yada elektronik parçaların oksit yada aşırı yük sebebiyle yanmasından arıza yaparlar. Otomatik kapı motor tamiri nasıl yapılır?. Yetkili servis elamanı arızayı tespit edip, arızanın motordan kaynaklandığını tespit ederse motor takımını söküp bünyemizde bulunan teknik servise getirir, teknik servis ekibimiz kontrollerini yapar, otomatik kapı motorunun çalışması için gerekli parça ve aksamlarını değiştirip çalışır vaziyete getirir. otomatik kapı motorunu deneyip bir günlük teste tabi tutar, test sonucuna göre gerekli kontrolleri yapar, yetkili  servis ekibine teslim eder, yetkili servisimiz  otomatik kapı montajını yapıp çalıştırır. HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi Yetkilisi otomatik kapının gerekli kontrollerini yaparak çalışır vaziyette kapıyı sahibine teslim eder.

 Otomatik kapı  Ana kart Tamir Servisi nedir? 
 Ana kart; Otomatik Kapının tüm fonksiyonlarının emir komutasını sağlayan sistemdir. Otomatik kapıya açılmasını kapanmasını durmasını nerede yavaşlayıp nerede hızlanmasının emrini veren komuta sistemi otomatik kapının beynidir. Otomatik Kapı Ana kart tamiri nasıl olur, tamir etmek mümkün mü?. Otomatik kapı Ana kart tamirini kimler yapar. HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi Sertifikalı yetkili servisimiz ana kart arızası tespit ederse ana kart takımını otomatik kapıdan söker,  HBK teknik servisimize getirir, teknik servis gerekli kontrolleri yapıp elektronik parça gurubundan görevini yapmayan yanan parçaları değiştirip ana kartı çalışır vaziyete getirip en az bir günlük teste tabi tutar, test sonucuna göre gerekli düzenlemeleri yapıp çalışır vaziyette  HBK yetili servise teslim eder, servis ekimiz günlük planlamada otomatik kapının olduğu ilçeye göre servis talebini gerçekleştirerek kapıya montajını yapar, otomatik kapının fonksiyonlarını yerine getirip getirmediğini kontrol ederler, sorunsuz çalıştığı kanaatine vardıklarında HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi otomatik kapıyı sahibine çalışır vaziyette teslim ederler, gerekli bilgileri otomatik kapı sahibine verirler.

  Otomatik Fotoselli  Kapı Tamir Servisi
  Otomatik Fotoselli  Kapı  fotoseli nedir? fotoselin görevi nedir? Otomatik Fotoselli  Kapıda  Fotosel olmazsa ne olur, nasıl çalışır? Otomatik Fotoselli  Kapıda  Fotoselin faydaları nelerdir?
Otomatik Fotoselli  Kapı  fotoseli nedir? fotoselin görevi nedir? 

  Otomatik Fotoselli  Kapı  fotoseli kapının arasına bir cisim kalmaması, kapının kanatları arasına sıkışmaması için beyin ve karşılık iki gözden oluşan sistemdir. Otomatik Fotoselli  Kapı çalışırken kapının kanatları karşılıklı olarak kapatırken arada kalan çocuk, insan veya bir pakete çarpmaması için kurulan güvenlik sistemidir. Fotoselde bulunan karşılıklı gözler arasındaki sinyal kesilirse kapı otomatik olarak durur ve geri açılır, kanatlar arasında sıkışma önlenmiş olur, Otomatik kapı fotosel sisteminin faydaları ise kapıyı kullanan insanlara zarar vermez hem de kanatlara zarar vermez. Otomatik Fotoselli  Kapınız sık sık çarpmalardan hasar almaz daha uzun ömürlü güvenli bir kapı sistemi olarak içiniz rahat olarak kullanırsınız. HBK Otomatik Kepenk Tamir servisi olarak verdiğimiz bu bilgileri dikkate alacağınız kullandığınız otomatik kapıları daha iyi performans ve konforla iyi günlerde kullanınız.